ČNS Šumperk, 91. aukce

Nesign. - medaile na třicetiletou válku 1618 - 1648

Položka 535
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 12.5.2023, 20:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Nesign. - medaile na třicetiletou válku 1618 - 1648, b.l. Albrecht z Valdštejna koni zprava, opis / stojící strom, opis Punc.999, Ag 40 mm, 19,909 gze sady největší body německý historie

Zachovalost: proof