Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
V.Oppl - 20 dukátová pamětní medaile 2000 Poprsí čelně mírně zprava, opis / velký znak s Řádem zlatého rouna, opis, Sign., Punc.0,987, Ag 38 mm, 69,99 g, MF.G41a_R!