ČNS Šumperk, 91. aukce

H.Válková - 1/4 tolarová medaile 1628 - 1993

Položka 502
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 4 200 Kč

Pátek 12.5.2023, 20:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

H.Válková - 1/4 tolarová medaile 1628 - 1993 Poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis Nesign., Punc.0,900, Ag 28 mm, 8,0 g, náklad cca 10 ks MF.G18b_RR!