Příjem limitů končí:Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Nesign. - 10 let Eura, b.l. (2012), stylizovan označení Eura / 8 miniatur mincí, 4řádk.nápis, Punc.999, Ag 20 mm, 3,09 g