ČNS Šumperk, 91. aukce

Praha - Karlova universita - za udělení doktorátu (do r.1948)

Položka 2467
Vyvolávací cena: 260 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Pátek 12.5.2023, 20:00:00.

Odznaky - ČSR

Praha - Karlova universita - za udělení doktorátu (do r.1948) Punc.937, Ag 26x34 mm, Sign.Mincovna Kremnica (chybně zrcadlově) _klopový R!

Zachovalost: 0/-