Příjem limitů končí:Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Nesign. - "ÖGB" - 60 let příslušnosti k odborovému svazu, b.l. 3řádk.nápis / uprostřed ÖGB, opis, Punc.900, Ag 40 mm, 25,79 g