ČNS Šumperk, 91. aukce

Zikmund I. Starý - medaile 1527

Položka 2438
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 3 600 Kč

Pátek 12.5.2023, 20:00:00.

Polsko

Zikmund I. Starý - medaile 1527 Renesanční portrét zprava, opis / 5 znaků, opis Nesign. Litý bronz 80 mm, 293,42 g ( ražba patrně z 1.pol.19.stol.)_R!