Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - Ulrich von Hutten - německý humanista (1488-0523), b.l. Polopostava rytíře se čtyřmi znaky, opis / stojící strom, opis Punc.999, Ag 40 mm, 19,93 g - ze série vrcholné body německé historie_orig.kapsle