Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - Philipp Reis - telefon 1863 - německé muzeum München, b.l. Poprsí čelně v medailonu, 5 telefonů, opis / německá orlice, opis Nepunc., Ag 40 mm, 19,89 g_orig.kapsle