Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - Heinrich der Seefahrer (1394 - 1460) - dobývání světových moří, b.l., porpsí v klobouku čelně, v pozadí loď, opis / stojící muž s kormidlem na palubě lodi, Punc.999, Ag 30 mm,8,37 g _certifikát orig.kapsle