Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - Friedrich Schiller a Johann Wolfgang Goethe, b.l. Dvojportrét mírně zprava, opis / stojící strom, opis, Punc.999,9, Ag 40 mm, 20,16 g - ze série vrcholné body německé historie_orig.kapsle