Příjem limitů končí:Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - Gerhart Hauptmann (spisovatel) - medaile b.l. Poprsí mírně zprava, opis / čtyři muži za mřížemi Punc.835, Ag 40 mm, 25,31 g