Příjem limitů končí:Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Německo - BRD
Albrecht Dürer (1471 - 1528) - medaile b.l. Portrét mírně zleva, opis / velký znak, opis Nesign., Punc.835, Ag 40 mm, 24,75 g