Příjem limitů končí:Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - německý rozhovor v Erfurtu 19.3.1970 Dvě hlavy státníků, opis / mapa západního a východního Německa Punc.1000, Ag 40 mm, 25,01 g