Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - H.D.Genscher - Německo jedna země, 1990 Poprsí mírně zleva se dívá na odjíždějící vlak, opis / německá orlice, opis, Punc.999, Ag 40 mm, 20,28 g_orig.kapsle