Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Česká Republika
Nesign. - Jan Amos Komenský (1592-1670) - učitel národů, b.l. Poprsí čelně, opis / Beránek Boží urpostřed na zeměkouli, dvojitý opis, Punc.999, Ag 30 mm, 10 g_orig.kapsle