ČNS Šumperk, 91. aukce

Nesign. - Jan Amos Komenský (1592-1670) - učitel národů

Položka 2383
Vyvolávací cena: 180 Kč
Docílená cena: 360 Kč

Pátek 12.5.2023, 20:00:00.

Česká Republika

Nesign. - Jan Amos Komenský (1592-1670) - učitel národů, b.l. Poprsí čelně, opis / Beránek Boží urpostřed na zeměkouli, dvojitý opis, Punc.999, Ag 30 mm, 10 g_orig.kapsle

Zachovalost: proof