Pátek 12.5.2023, 20:00:00.
Medaile vydané Českou Numismatickou Společností
V.Oppl - medaile k opravě hrobu Karla Chaury Poprsí mírně zprava, opis / pomník hrobu Chaurovy rodiny, opis Sign., Punc. Ag 30 mm, 14,4 g, FM.A1/44c, náklad 95 ks