ČNS Šumperk, 90. aukce

10 Kčs 1990 - T.G.Masaryk

Položka 431
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Docílená cena: 11 000 Kč

Pátek 4.11.2022, 20:00:00.

Údobí let 1990 - 1993

10 Kčs 1990 - T.G.Masaryk, Punc.925, Ag ražba 24,5 mm, 7,8 g (1/4 unce), Sign.Ronai, JTS (J.Truhlíková Spěváková), vyrazila Zlatá huta Trenčín, nákl.150 ks, čís: 149, s podpisem autora _orig.kapsle + etue R!

Zachovalost: proof