ČNS Šumperk, 90. aukce

Nesign. - Friedrich II. - bitva u Roosbachu 1757

Položka 2023
Vyvolávací cena: 340 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 4.11.2022, 20:00:00.

Německo - BRD

Nesign. - Friedrich II. - bitva u Roosbachu 1757, b.l. Král na koni zleva, opis / stojící strom, opis, Punc.999,9, Ag 40 mm, 20,04 g - ze série nejslavnější body německé historie

Zachovalost: proof