Příjem limitů končí:Pátek 4.11.2022, 20:00:00.
Německo - BRD
Nesign. - Michail Gorbačov + Ronald Reagan, 29.5.1988 Poprsí proti sobě, v pozadí panorama Moskvy, opis / znaky států Punc.999, Ag 40 mm, 19,95 g