ČNS Šumperk, 90. aukce

Albrecht Dürer - medaile k 500.výr. narození 1471 - 1971

Položka 1984
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Pátek 4.11.2022, 20:00:00.

Německo - BRD

Albrecht Dürer - medaile k 500.výr. narození 1471 - 1971 Poprsí čelně, opis / pohled na Norimberk, opis Nesign., Punc.999,9, Ag 34 mm, 14,92 g