ČNS Šumperk, 89. aukce - DODRAŽBA

Šlikův tolar b.l. - Ag novoražba

Položka 2374
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Aktuální cena: 1 200 Kč

Pátek 20.5.2022, 20:00:00.

Novoražby a repliky

Šlikův tolar b.l. - Ag novoražba, punc., na av.značeno 1994 42,5 mm, 25,7 g, minc.Jablonec nad Nisou