Pátek 20.5.2022, 20:00:00.
F.Weigand - výročí sňatku císařského páru, b.l.(1906) Dvojportrét zprava, opis / 7řádkový nápis, hvězdičky Sign., Nepunc., Ag 45 mm, 50,85 g