ČNS Šumperk, 88. aukce

F.Stuckhart - křestní medaile b.l. (cca 1820)

Položka 594
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 3 800 Kč

Pátek 5.11.2021, 20:00:00.

Církevní medaile signované - křestní

F.Stuckhart - křestní medaile b.l. (cca 1820) Skupina pěti osob (rodiče, kmotra, kněz a a ministrant) při křtu dítěte v chrámu, nad nimi symbol Božské Trojice, 2řádk.něm.nápis v úseči / 6řádk.německý nápis, Sign., Ag 58 mm, 75,75 g – ozdobná filigránová obruba s ouškem 86 mm