Příjem limitů končí:Pátek 5.11.2021, 20:00:00.
Rychnov nad Kněžnou
Svěcení hřbitovní kaple Proměnění Krista Pána 9.8.1868 Nesign., Nepunc. Ag 33.5 mm, 18 g, Přib.197, jako Gr.1143 (Sn)_dr.hr.