ČNS Šumperk, 88. aukce

Svěcení hřbitovní kaple Proměnění Krista Pána 9.8.1868

Položka 539
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 400 Kč

Pátek 5.11.2021, 20:00:00.

Rychnov nad Kněžnou

Svěcení hřbitovní kaple Proměnění Krista Pána 9.8.1868 Nesign., Nepunc. Ag 33.5 mm, 18 g, Přib.197, jako Gr.1143 (Sn)_dr.hr.