Pátek 11.9.2020, 20:00:00.
Svátostky evropské s místem původu
Kalwarya Zebrzydowska - poutní místo v jižním Polsku Pohled na chrámový komplex, opis / korunovaná Panna Marie s Ježiškem, opis, Nesign., Al 29x33 mm_orig.raž.ouško se závěsem