Pátek 11.9.2020, 20:00:00.
Církevní medaile signované - křestní
A.Guillemard, F.Stuckhart - křestní medaile b.l., hlava Krista, opis DER HEILAND / biblická scéna křtu v Jordánu, německý opis Sign., Ag 42 mm, 17,38 g, jako Gr.1367av., jako Pol.197av._R!