ČNS Šumperk, 85. aukce

Nesign. - stříbrný intronizační jeton

Položka 818
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Docílená cena: 9 000 Kč

Pátek 11.9.2020, 20:00:00.

Vyšehrad-kapitula, Vojtěch Ruffer, 1858 - 1870

Nesign. - stříbrný intronizační jeton, 2.2.1859 V gotickém mezikruží znak kapituly / 9řádkový nápis, Nepunc., Ag 23 mm, 2,68 g, Don.4709, Přib.696, Gr.186