Pátek 11.9.2020, 20:00:00.
Praha - klášter Křížovníků s hvězdou
Šmakal - pamětní medaile, 22.10.1912 Pohled na budovy kláštera / emblém řádu, květinová výzdoba, datum, Sign., Nepunc.,Al 33 mm, 13.23 g, Gr.142, jako Přib.382b