ČNS Šumperk, 85. aukce

Větší peníz na korunovaci v Bratislavě

Položka 574
Vyvolávací cena: 340 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 11.9.2020, 20:00:00.

Marie Ludovica, manželka Františka II.

Větší peníz na korunovaci v Bratislavě, 7.IX.1808 Koruna, 6-řádkový nápis / lilie, opis, Nesign., Nepunc., Ag 25 mm, 4.29 g, Nov.XVII/U-2b, Mo.2360, Ho.3402_st.po o.

Zachovalost: 1/1-