ČNS Šumperk, 85. aukce

Guillemard

Položka 563
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 11.9.2020, 20:00:00.

František II., 1792 - 1835

Guillemard, Stuckhart - pamětní medaile na změnu století 1799 / 1800 3 medailony s portréty Josefa II., Kateřiny II. a Fridricha II., opis / Genius zhasíná pochodeň, opis, 4řádk.nápis v úseči, opis Sign., Pozl.bronz 37 mm, Pol.115, Mo.2323, LG.XIV/1233, We.8373 _dr.hry v rev. dob.ouško