ČNS Šumperk, 84. aukce - POUZE limitní

A.Hartig - portrét místodržícího v Čechách zprava

Položka 632
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 5 200 Kč

Pátek 8.5.2020, 20:00:00.

Coudenhove - Kalegri Johannes Evangelist Virgilo, 1893 - 1965

A.Hartig - portrét místodržícího v Čechách zprava, opis / rodový znak pod hraběcí korunou, opis 1917, Sign., Punc Ag 44 m,, 31, 78 g _dr.hr.v rev. R! tém.