ČNS Šumperk, 84. aukce - POUZE limitní

Dobová suberátní napodobenina mušlového statéru

Položka 2
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 300 Kč

Pátek 8.5.2020, 20:00:00.

Čechy, Keltové - Bójové, 1.stol. př.Kr.

Dobová suberátní napodobenina mušlového statéru se zbytky původního pozlacení, 3.544 g, 15 mm, jako Kos.49_RR!