Příjem limitů končí:Pátek 8.5.2020, 20:00:00.
Česká Republika, 1993 -
Nesign. - Cheb - 950 let města 2011 Pohled na historické budovy města, opis / historický znak ve středu, opis, Punc.585, Au 20 mm