ČNS Šumperk, 84. aukce - POUZE limitní

Jáchymov - F. E. Schreiber - důlní ředitel

Položka 1685
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 26 000 Kč

Pátek 8.5.2020, 20:00:00.

Scharff Anton, 1845 - 1903

Jáchymov - F. E. Schreiber - důlní ředitel, 1887#Ag Poprsí zleva, opis / hornická kladívka se stužkou, 5řádk.nápis a opis, Sign., Punc. Ag 50 mm, 59, 85 g, Ho.7632, MZČ.169/9 (Cu) _orig.kruhová papírová etue R!