ČNS Šumperk, 84. aukce - POUZE limitní

Zavedení jednotné evropské měny EURO 1.1.2002

Položka 1682
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 400 Kč

Pátek 8.5.2020, 20:00:00.

Oppl Vladimír, 1953 -

Zavedení jednotné evropské měny EURO 1.1.2002 Gotický portál, opis / mapa Evropy, značka eura Sign., Punc.999, Ag 34 mm, 16 g_orig.kapsle + etue + certifikát

Zachovalost: proof