ČNS Šumperk, 84. aukce - POUZE limitní

V.Vančura - 5 let obnovení činnosti pobočky

Položka 1672
Vyvolávací cena: 140 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Pátek 8.5.2020, 20:00:00.

Tábor - pobočka ČNS

V.Vančura - 5 let obnovení činnosti pobočky, 1978 Koruna, dvojitý opis / korunov. český lev v perlovci Sign., Punc., Ag 900, klipa 30x30 mm, 9.78 g, BK.37/1, MF.A35/1a