ČNS Šumperk, 84. aukce - POUZE limitní

M.Knobloch - Karel IV. - 600. výročí úmrtí

Položka 1664
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Docílená cena: 1 100 Kč

Pátek 8.5.2020, 20:00:00.

Medaile vydané Českou Numismatickou Společností

M.Knobloch - Karel IV. - 600. výročí úmrtí, 1978 Trůnící Karel IV. zpředu, opis a nápis / gotické "K", kružba, znaky, opis, Sign., Punc.750, Ag 40 mm, 30,08 g_matná