Pátek 8.11.2019, 20:00:00.
Střelecké medaile a odznaky
Nový Jičín - IV.moravské zemské střelby, 1891 Moravská orlice / znak v ozdobné kartuši, německý opis Sign.Christlbauer, Punc., Ag 36 mm, 17,58 g