Pátek 8.11.2019, 20:00:00.
Církevní medaile nesignované - křestní
Nesign. - matka s dítětem, něm.opis / dva andílci drží otevřenou knihu s vyrytým věnováním Egon Haisch geb.17.März 1935 in Olmütz - Dein Taufpathe Mautirz Weiss M.Schönberg, Ag 36 mm punc.835, Ag 24,77 g, na hr. 835 PR.MÜNZE BERLIN