ČNS Šumperk, 83. aukce

100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého

Položka 715
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Docílená cena: 1 700 Kč

Pátek 8.11.2019, 20:00:00.

Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814 -1830

100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého, 1829 Sv.Jan částečně zleva / nápis v devíti řádcích, Nesign., Nepunc., Ag 27 mm, 8,78 g, Do.4660, Gr.62, Přib.575a