Pátek 8.11.2019, 20:00:00.
Praha-arcibisk., Václav Leop. Chlumčanský, 1814 -1830
100 let svatořečení Sv.Jana Nepomuckého, 1829 Sv.Jan částečně zleva / nápis v devíti řádcích, Nesign., Nepunc., Ag 27 mm, 8,78 g, Do.4660, Gr.62, Přib.575a