ČNS Šumperk, 83. aukce

Zasloužilý zdravotnický pracovník

Položka 2036
Vyvolávací cena: 220 Kč
Docílená cena: 440 Kč

Pátek 8.11.2019, 20:00:00.

Československo - různé

Zasloužilý zdravotnický pracovník, připínací stříbrný odznak, Sign.MB, 2x Punc. 0,900 Ag 27x35 mm, 13,3 g, Zukov Praha XI. _připínací orig.etue

Zachovalost: 0/-