ČNS Šumperk, 83. aukce

Praga - světová filatelistická výstava

Položka 2000
Vyvolávací cena: 440 Kč
Docílená cena: 610 Kč

Pátek 8.11.2019, 20:00:00.

Medaile s tematikou výstav poštovních známek

Praga - světová filatelistická výstava, 1988#Ag Ve středu známka a emblém výstavy, dvojitý českofrancouzský opis / abstraktní výjev, dvojitý českofrancouzský opis Nesign., Punc.900, Ag 40 mm, 39,52 g_R!