Pátek 8.11.2019, 20:00:00.
Německé státy před rokem 1871
Lipsko - medaile k 25.výr. zednářské lóže Minerva 1766 Sedící Minerva pod třemi palmami / 3řádk.nápis NON NISI DIGNO ve věnci, Sign.R, Ag 34 mm, 13 g, na hr.punc.2320_orig.ouško tém.