ČNS Šumperk, 83. aukce

Jan Pavel II. - návštěva na Velehradě

Položka 1914
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 8.11.2019, 20:00:00.

Úprka Josef, 1939 -

Jan Pavel II. - návštěva na Velehradě, 1990#Ag Poprsí zleva, opis / kostel, opis, Sign.JU, Punc Ag 60 mm, 112,1 g _orig.etue

Zachovalost: proof