Pátek 8.11.2019, 20:00:00.
Trnava - pobočka NSČs
W.Schiffer - Georgius Fándly 1750 - 1811, k 240.výr.narození Portrét čelně, opis / alegorie zemědělství, opis Sign., Punc 900/1000, Ag 50 mm, 55 g