Pátek 10.5.2019, 20:00:00.
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
M.Wichnerová - Albrecht z Valdštejna 1583 - 1634, b.l. Poprsí mírně zleva, bojová scéna, opis / vojevůdce na koni, opis Jičín Sign.MW, Nepunc. Ag 50 mm, 49,22 g_tém.