Pátek 9.11.2018, 20:00:00.
Náboženské med.: Nikl Milicz a jeho dílna v Jáchymově
Abrahám a Izák, opis / Kristus padá pod křížem, opis, 1565, Nesign., Nepunc., Ag 46,5 mm, 25,6 g, Katz.392, Do.4393, Enzeb.184