ČNS Šumperk, 81. aukce

Abrahám a Izák

Položka 728
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Docílená cena: 9 000 Kč

Pátek 9.11.2018, 20:00:00.

Náboženské med.: Nikl Milicz a jeho dílna v Jáchymově

Abrahám a Izák, opis / Kristus padá pod křížem, opis, 1565, Nesign., Nepunc., Ag 46,5 mm, 25,6 g, Katz.392, Do.4393, Enzeb.184

Zachovalost: -1/1-