ČNS Šumperk, 81. aukce

Nesign. - Ag intronizační medaile - klipa

Položka 706
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Docílená cena: 24 000 Kč

Pátek 9.11.2018, 20:00:00.

Praha-arcibisk., František kard. Schönborn, 1885 - 1899

Nesign. - Ag intronizační medaile - klipa, 15.8.1885 Znak pod kard.kloboukem, opis / 10řádkový nápis ve věnci, Nesign., Punc., Ag 33x33 mm, 13,78 g, Do.4678, Přib.508, Gr.21 náklad údajně 4 ks_RR!