Pátek 9.11.2018, 20:00:00.
Nesign. - za dobré chování a hledění koňů, b.l. Hlava zleva, latinský opis / český nápis, Nesign., Nepunc., Ag 33 mm, ČS.1531_dr.rysky v av.